تبلیغات استوری در اینستاگرام

تبلیغات استوری در اینستاگرام

تبلیغات استوری در اینستاگرام

یکی از بهترین راه های جذب مشتری و معرفی محصولات، استفاده از تبلیغات بصورت استوری می باشد. در این روش با تهیه یک تیزر ۱۵ الی ۳۰ ثانیه میتوان به بهترین شکل ممکن کسب و کار خود را معرفی کنید. ناگفته نماند که این تیزر را از صفر تا صد میتوانید به شرکت تبلیغت بسپارید. تیم تبلیغات گسترده ی تبلیغت چندین ایده متفاوت و کارامد را در اختیار مشتریان خود میگذارد. تعامل مشتری و صاحب برند از طریق استوری بسیار بالا می باشد، دلیل اصلی این تعامل قابلیت های بالای استوری می باشد. بطور مثال شما در استوری اینستاگرام میتونید علاوه بر تگ کردن آدرس پیج، از لینک سایتتان هم رونمایی کنید. این قابلیت در اینستاگرام فقط برای استوری فعال است و به همین دلیل از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

دومین مزیت استوری استفاده از ابزار های مختلف همچون گیفت، استیکر و قابلیت های طراحی می باشد. همچنین طبق آماری که بدست ما رسیده، بیشترین تعامل در اینستاگرام از طریق استوری صورت میگیرد. برای ساخت تیزر تبلیغاتی طراح میتواند خیلی بهتر و راحت تر ویدئو های خود را ایده پردازی کند، زیرا ابعاد ویدئو در استوری تمام صفحه می باشد.

روش های مختلف تبلیغات در استوری به کمک تیم تبلیغت

تبلیغات بصورت بازدیدی

در این روش تبلیغ، کسب و کار شما بر اساس هر آنچه که بازدید داشته باشد محاسبه میشود. برای این کار میتوانید از طریق ثبت کمپین با ما در ارتباط باشید.

تبلیغات اینفلوئنسری

در این نوع تبلیغات یک مشاور تبلیغاتی از طرف گسترده ی تبلیغت برای شما صفر تا صد تبلیغات را معرفی میکند و تا آخر کمپین همراه شما خواهد بود. نحوه اجرا تبلیغات اینفلوئنسری در بخش مربوط به آن بصورت کامل توضیح داده شده.

تبلیغات بصورت تعرفه ای

معمولا این مدل تبلیغات برای برند سازی و معرفی محصولات بسیار کاربردی است. زیرا بسیاری از پیج های درجه یک اینستاگرام، استوری را بصورت تعرفه ای انجام میدهند و به همین منظور برای شناخته شدن کسب و کار یکی از بهترین شیوه های تبلیغ می باشد. با همه ی این تفاسیر در آخر باز هم میتوان ادعا کرد که حرف اول در تبلیغات اینستاگرام را تیزر موفق میزند. اگر بخواهیم واضح تر توضیح دهیم باید بگوییم که ممکن است یک تیزر قوی برای پست که لایک و ویوو بالایی دارد، میتواند بهتر از استوری عمل کند و یا برعکس!

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *